خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
خرید جم هی دی
خرید گیفت کارت
Window repair
Window repair
Tobacco
deli meat
مانومتر ویکا

پارکت

مقایسه ی پارکت وسرامیک

مقایسه ی پارکت وسرامیک

مقایسه ی پارکت وسرامیک

هنگامی که کارهای اساسی یک ساختمان به پایان رسیده است ،افراد معمولا به فکر دیزاین داخلی منزل می افتند واین موضوع برایشان بسیار اهمیت پیدا می کند و در انتخاب انواع مختلف کفپوش ها مردد می شوند ،به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در بخشی از این مقاله به مقایسه دوتا از اصلی ترین کفپوش های مورد استفاده در عصر حاضر بپردازیم؛ در زیر می توانید مقایسه ی اجمالی سرامیک وپارکت را مطالعه بفرمایید.

شباهت ها:

مورد اول :هر دو از نوع کفپوش هایی هستند که برای پوشش زمین استفاده می شوند.

مورد دوم :پارکت معمولی وسرامیک به وسیله ی ماده ای (چسب برای پارکت وسیمان برای سرامیک )به زمین می چسبند.

مورد سوم : در پارکت لمینت وسرامیک تنوع بسیاری وجود دارد.

مورد چهارم : هردو مورد استفاده در ساختمان های اداری ومسکونی هستند.

تفاوت ها:

مورد اول : از سرامیک می توان در انواع محیط ها ،حتی محیط های مرطوب مثل آشپزخانه وسرویس بهداشتی نیز استفاده کرد ولی از پارکت معمولی نمی توان در محیط های مرطوب استفاده کرد ،ولی با آمدن پارکت لمینت این نقص تا حدود زیادی رفع شده است.

مورد دوم :پارکت های معمولی بدلیل این که از جنس چوب هستند ،فضای گرم وطبیعی را می توانند ایجاد کنند که همین موضوع باعث می شود که بتوانید خیلی راحت تر از هرنوع وسیله ای در منزلتان استفاده کنید ونگران تناسب آن نباشید.

مورد سوم :پارکت ها دونوع هستند ویک نوع آن پارکت معمولی است که از جنس چوب خالص است ولی نوع دیگر آن پارکت لمینت است که از چندین لایه است ومقاومت بسیار بیشتری در مقابل رطوبت دارد.

مورد چهارم : پارکت هارا معمولا در مناطق پر رفت وآمد نصب نمی کنند واگر هم از آن ها استفاده شود ،حتما باید بر روی آن ها فرش قرار بگیرد تا از فرسایش آن جلوگیری شود ،اما سرامیک به راحتی در همه جا قابل استفاده است.


کدام یک از پارکت ها بهتر است ؟

این موضوع کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد که تمایل دارید از کدام یک از دو نوع پارکت ،پارکت معمولی ویا پارکت لمینت استفاده کنید ،اگر دوست دارید در منزلتان از چوب خالص استفاده کنید واز گرمی آن در منزلتان بهره ببرید ، پارکت انتخاب خوبی است اما اگر دوست دارید از سایر طرح های آن استفاده کنید وهم چنین از کاری با مقاومت واستفاده گسترده تر استفاده کنید ،پارکت لمینت بهتر است.

خرید پارکت

خیلی از دوستان از ما در خواست داشته اند که یک شرکت معتبر در زمینه ارائه ونصب پارکت به آن ها معرفی کنیم از این رو تصمیم گرفتیم در پایان این مقاله شماره تماس یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه را قرار دهیم تا شما بتوانید با خیال آسوده پارکت خود را سفارش دهید واز آن در منزلتان بهره ببرید ،لازم به توضیح است که اگر در انتخاب طرح مورد نظرتان نیز مردد هستید می توانید با مشاورین شرکت ذکر شده صحبت کنید واز راهنمایی آن ها کمال استفاده را بکنید ،چرا که تنوع در پارکت لمین بسیار زیاد است واین که چه طرحی ورنگی را انتخاب کنید کمی سخت خواهد بود. 02144288700


+ نوشته شده در چهارشنبه 8 آبان 1398ساعت 14:44 توسط محمد | | تعداد بازدید :